РОКОВИНИ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС: СЛАВА І ШАНА ГЕРОЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ, ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТИМ, ХТО ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ

Дата: 26.04.2021 15:23

Фото без опису26 квітня вся українська спільнота вшановує 35-ту річницю від дня найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття — аварії на Чорнобильській АЕС.  За площею ураження та екологічними й економічними наслідками вона стала трагедією міжнародного масштабу.

На вшанування цієї пам’ятної дати голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, герої-ліквідатори, службовці 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Хмельницькій області поклали вінки та квіти до підніжжя Меморіалу Героям Чорнобиля.

Фото без описуГолова районної державної адміністрації Олександр Анур’єв подякував ліквідаторам за їхній безцінний подвиг, за те, що 35 років тому, вони, жертвуючи своїм здоров’ям і життям, за першим покликом кинулися у бій з невидимою загрозою. В продовження своїх слів Олександр Вячеславович вручив Грамоту та цінний подарунок від Хмельницької обласної державної адміністрації прапорщику внутрішньої служби у відставці, колишньому водію 4-ї самостійної державної пожежної частини м.Кам’янець-Подільський Управління державної пожежної охорони УМВС України в області Кінцу Анатолію Болеславовичу

Пам’ять ліквідаторів, яких сьогодні вже немає серед живих, присутні вшанували хвилиною мовчання.