7 ТРАВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДУНАЄВЕЦЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ"

Дата: 16.04.2021 13:27

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему  — Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» призначений на 07.05.2021 року аукціон з продажу об’єкта державної власності  малої приватизації  — єдиного майнового комплексу  державного підприємства «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів», код ЄДРПОУ 00952485 за адресою: Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, м. Дунаївці, вул. Лермонтова, 1.

Служба з організації та проведення аукціону — Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-40.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua