15 КВІТНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КРИМІНАЛЬНОГО РОЗШУКУ УКРАЇНИ

Дата: 15.04.2021 08:17

Фото без описуКримінальний розшук завжди був і залишається одним із найважливіших підрозділів управління  поліції  Міністерства внутрішніх справ, а його працівники — авангардом правоохоронних органів, адже саме вони відповідають за  основний напрям протидії злочинності — попередження злочинів, їх розкриття, встановлення та розшук злочинців тощо. Саме від умілих дій працівників кримінального розшуку залежать людські долі, тож взяти на себе таку відповідальність можуть лише професіонали  високих моральних чеснот, непохитних принципів та  суспільної свідомості.

Шановні працівники кримінального розшуку!

Взявши на себе відповідальність за збереження та підтримку правопорядку в суспільстві, захист прав і свобод громадян, ви кожного дня ризикуєте життям і здоров’ям заради того, щоб з честю виконувати це почесне завдання. Тож з нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, підтримки та розуміння від рідних. А ще зичу мудрості та виваженості в рішеннях, вірності принципам законності й порядку, сили та непохитності.

Добра й злагоди вам та вашим родинам.

голова Кам’янець-Подільської районної

Олександр АНУР’ЄВ