14 БЕРЕЗНЯ — ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2021 10:26

Шановні добровольці!

2014 року, коли на сході України пролунали перші постріли, ви були одними із перших, хто за покликом серця став на захист рідної землі.

Перші роки цього військового протистояння були найважчими, найкривавішими, але ви міцно тримали в руках зброю незважаючи ні на що. Саме завдяки вам вдалося стримати наступ ворога, вигравши таким чином час, що дало можливість мобілізувати зусилля, переоснастити армію та сформувати той військовий потенціал держави, який маємо нині. Але ціна, яку довелося за це  заплатити, — життя тих, хто так і не повернувся додому, до своїх родин. Вічна пам’ять та вічна слава усім загиблим героям.

Шановні добровольці! Дякую за ваш подвиг, за ваші відданість і відвагу, захоплююся вашою силою духу та волею до перемоги. Вірю, що настане день, коли на українську землю прийде мир, і вашу роль у цьому важко переоцінити.

перший заступник голови Кам’янець-Подільської

районної державної адміністрації