ТУРНІР З ФУТЗАЛУ

Дата: 11.03.2021 10:56

10 березня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу проходив турнір пам’яті Миколи Бендери, який 10 років тому передчасно пішов з життя.

Традиційно в турнірі взяли участь команда викладачів Подільського державного університету, «Товтри» (Нігин) та команда друзів Миколи Івановича.

Зігравши з «Товтрами» внічию 5:5 та перемігши викладачів ПДУ з рахунком 6:4, перше місце посіла команда друзів. Друге місце — за «Товтрами», які звершили гру з викладачами з нічийним рахунком 5:5.

Найкращий гол турніру на рахунку Вячеслава Цимбалістого (команда викладачів). Найрезультативнішим гравцем турніру став Олександр Сич («Товтри»), кращим воротарем — Влад Бега (команда друзів), гравцем  — Максим Горіховський (друзі).

Нагороди переможцям та призерам вручила дружина Миколи Івановича Леся Станіславівна.