ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

Дата: 04.03.2021 10:16

Фото без описуЗапрошуємо талановитих літераторів, науковців, краєзнавців до участі у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича.

Головною метою Конкурсу є формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів українського народу, його національної свідомості. Конкурс проводиться у п’яти номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові дослідження національно-визвольної боротьби українського народу.

До участі у Конкурсі запрошуються студенти, аспіранти, науковці, краєзнавці, працівники архівів та бібліотек. Переможці конкурсу отримають звання лауреата та будуть нагороджені спеціальними дипломами. Кращі конкурсні роботи будуть надруковані у збірнику конкурсу

Контактна особа: Надія Бугай (тел.0963779445)

E-mail: nadiyabugai@gmail.com