Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ РОЗПОЧАЛАСЯ

Дата: 25.02.2021 19:52
Кількість переглядів: 1040

Фото без описуСьогодні в області офіційно стартувала компанія з вакцинації від COVID-19. Як і передбачено Дорожньою картою, першим вакцину отримав лікар, який працює з хворими на коронавірусну інфекцію. Ним став лікар-реаніматолог Хмельницької міської лікарні, заступник директора з терапевтичної роботи, Вадим Свинцицький.

У спілкуванні з журналістами лікар розповів, що протягом останніх 9 місяців міська лікарня лікує коронавірусних хворих, і тому йому добре відомо,  які ресурси йдуть на боротьбу з цією пандемією.

“Наша країна закупила вакцину, і я став одним з тих, хто першим спробував її на собі. До цього мене спонукало, в першу чергу, бажання убезпечити від цієї хвороби себе та своє сімейне оточення, адже як лікар усвідомлюю ризики цієї хвороби, – зазначив Вадим Михайлович. – Маю надію, що процес вакцинації стане рушійним важелем, що зможе зупинити пандемію у світі, і людство зможе повернутися до такого життя, як це було до коронавірусу.  Почуваюсь цілком задовільно.”

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв зауважив, що старт вакцинації – це важлива для області подія, адже таким чином Хмельниччина долучилася до світової боротьби з пандемією коронавірусу. За його словами, область отримала 18300 доз вакцини виробництва Oxford/AstraZeneca, і сьогодні першочергово її отримують 15 медиків.

Перші щеплення провели медпрацівники однієї з мобільних бригад, що пройшли відповідне навчання з імунізації від COVID-19.  Надалі планується вакцинувати майже 900 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19, та ще майже 1400 працівників та підопічних інтернатів чи інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми. Загалом на першому етапі буде вакциновано 2520 мешканців області.

Володимир Юр’єв зазначив, що вакцина Oxford/AstraZeneca була закуплена за кошти державного бюджету, і 22 лютого її на зареєстрували в Україні.  Також посадовець наголосив, що вакцинація  від COVID-19 є добровільною та безоплатною.

“Я впевнений, що ми проведемо вакцинування чітко та злагоджено. Мобільні бригади вже розпочали свою роботу, і ви уже сьогодні могли бачити, що вони працюють ефективно. Хочу побажати успіху усім, хто так чи інакше долучається до боротьби з пандемією. Дуже розраховуємо, що їх нелегка праця дозволить вберегти життя та здоров’я наших громадян,” – додав заступник голови ОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора