ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ...

Дата: 19.02.2021 17:11

Фото без опису18-20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.

У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва, на Майдані, загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення.

В ці дні по всій Україні відбуваються поминальні богослужіння та реквієми на вшанування пам’яті Героїв новітньої доби, які назавжди змінили хід історії.

Пам’ятні заходи відбулися й на Кам’янеччині. Участь у них взяв заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Аракел Межлум’ян.

Поминальне богослужіння за упокій душ померлих Героїв Небесної Сотні та усіх воїнів, які віддали життя за рідну землю, відслужив митрофорний протоієрей Олександр Цісар, благочинний Кам’янець-Подільського району, настоятель храму Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла.

Мітинг-реквієм на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся в центрі культури та мистецтв «Розмай». Громадськість Кам’янеччини вшанувала пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклала вінки і квіти до стели на честь Героїв.

Вічна пам’ять та вічна шана усім праведним синам і донькам вільного та нескореного українського народу.