Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область

СОТНІ ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ УЖЕ СКОРИСТАЛИСЯ ПЕРЕВАГАМИ РИНКУ ГАЗУ ТА ОБРАЛИ ДЛЯ СЕБЕ НАЙВИГІДНІШОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА

Дата: 02.02.2021 12:51
Кількість переглядів: 326

Ринок дає змогу вибирати продукт з огляду на ціну, якість та сервіс. Наприклад, у вересні 2020 року можна було укласти річний контракт із НАК «Нафтогаз» за ціною 4,70 грн/кубометр.

На сьогодні деякі газопостачальні компанії пропонують ціну на блакитне паливо меншу, ніж встановлена Урядом гранична ціна на ринку — 6,99 грн за кубічний метр.

Щоб не переплачувати, можна змінити постачальника у будь-який зручний для себе спосіб. Як онлайн (на сайті або у Приват24), так і подавши заявку особисто у відділенні потрібної вам компанії. НАК «Нафтогаз», наприклад, пропонує також таку послугу у відділеннях державного Ощадбанку та інших банків.

Будь-який ринок створює конкуренцію, а отже на перше місце виходить клієнт. Ринок кладе край зловживанням монополістів та надприбуткам олігархів. Ця аксіома працює для всіх розвинених країн світу. І так само Уряд зробить в Україні.

Уряд і надалі підтримуватиме розвиток ринкових відносин, зокрема й у сфері газопостачання. Навесні усі компанії повинні запропонувати українцям власні продукти на рік за фіксованою ціною. Це європейська практика країн, коли люди мають змогу обирати для себе місячну або річну ціну й чітко прогнозувати власні витрати.