ВІДКРИТА ШКОЛА ОНЛАЙН КОМУНІКАЦІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 25.01.2021 14:38

Фото без описуЗ метою розширення можливостей вільного доступу різних категорій молоді до інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг служби зайнятості створена «Відкрита школа онлайн комунікацій» Хмельницької обласної служби зайнятості.

Основним завданням школи є організація та проведення вебінарів, форумів, групових консультацій та інших заходів для різних категорій молоді в онлайн форматі, в т.ч. спільно з соціальними партнерами.

Хто може бути учасниками  школи комунікацій?

1. Безробітна молодь, яка перебуває  на обліку в службі зайнятості.
  2. Учні  професійних (професійно-технічних) закладів освіти.
  3. Студенти закладів вищої освіти.
  4. Здобувачі освіти  9-11-х класів закладів загальної середньої освіти.
  5. Представники підрозділів сприяння працевлаштуванню випускників закладів професійно-технічної та вищої освіти.
  6. Психологи, соціальні педагоги, класні керівники закладів освітипрацівники інших  освітніх  та соціальних установ.
  7. Окремі цільові групи молоді (лідери учнівського самоврядування, голови студентських рад,  волонтери тощо).

6 причин чому Вам варто стати учасником школи комунікацій:

1) дізнаєтесь про діяльність, послуги, заходи, проєкти  та інновації служби зайнятості;

2) отримаєте інформацію з питань законодавства про зайнятість, права і  гарантії   молоді;

3) набудете навиків складання резюме та використання його у пошуку роботи;

4)  взнаєте про ефективні прийоми самопрезентації та основні кроки підготовки до співбесіди з роботодавцями;

5) Вас навчать користуванню  інтернет-ресурсами  та онлайн сервісами з метою пошуку роботи, отримання професійної інформації, додаткових знань та компетенцій;

6) професійно проконсультують щодо вибору чи зміни професії, сфери трудової діяльності, напряму подальшого навчання або перенавчання  згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці.

За більш детальною інформацією звертайтесь у відділі організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості за номером (0382) 65-24-12 або в будь-який центр зайнятості чи філію Хмельницького ОЦЗ. Графік проведення заходів на лютий 2021 року буде опубліковано на інтернет-ресурсах Хмельницької обласної служби зайнятості.

Усі послуги служба зайнятості  надає БЕЗКОШТОВНО.

Відділ інформаційної роботи,

Хмельницький обласний центр зайнятості,