ЩИРІ ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 25.01.2021 11:39

Фото без описуВельмишановний

Володимире Олександровичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження.

В час світової економічної кризи, поширення коронавірусної інфекції та військового  конфлікту на сході країни Ви взяли на себе відповідальність за Україну й  український народ. Завдання, які стоять нині перед Вами та перед сформованою Вами командою, вимагають високого професійного підходу, мудрості, виваженості в рішеннях, але разом з тим і людяності та щирості. Впевнений та вірю, що незважаючи на всі складнощі, Ви  і Ваша команда реалізуєте поставлені завдання й втілите в життя  заплановане, бо володієте всіма потрібними для того якостями. А ще щиро вірите в Україну та її людей.

Шановний пане Президенте! Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки й наснаги у всіх Ваших починаннях, щастя й злагоди. Нехай здійсниться усе задумане та намріяне.

Натхнення й ентузіазму, невичерпної енергії та Божого благословення на всі добрі справи, зроблені на благо України та її народу.

голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.