В РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "МІСТ" ІМЕНІ МИХАЙЛА САВЕНКА" КАМ‘ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ЧОТИРИ ЗНЕЗАРАЖУЮЧИХ БОКСИ

Дата: 23.01.2021 18:32

Фото без опису  Фото без опису

Благодійний фонд «МіСт» імені Михайла Савенка» вже декілька років поспіль проводить благодійну діяльність на теренах Кам’янеччини. Одним із напрямків цієї роботи є надання допомоги медичним закладам. З початком пандемії, спричиненої коронавірусною інфекцією, ця допомога є особливо значимою.

Днями в рамках  діяльності Благодійного фонду «МіСт» імені Михайла Савенка» Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня отримала 4 знезаражуючих бокси. Загалом з початку поширення COVID-19 Благодійний фонд надав в якості благодійної допомоги 6 таких боксів-дезінфекторів.

Голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Анатолій Бернашевський висловлює вдячність Благодійному фонду «МіСт» імені Михайла Савенка» за допомогу та співпрацю. Особлива подяка засновнику та голові наглядової ради Фонду Дмитру Савенку, президенту Фонду Сергію Ісаєнку та  голові правління Олександру Корольову.