ВІТАННЯ ГОЛОВИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЯ БЕРНАШЕВСЬКОГО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2021 09:50

Фото без описуШановні жителі Кам’янеччини!

22 січня 1919 року український народ на весь світ заявив про своє бажання бути єдиною незалежною державою , підписавши Акт Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою.

Сьогодні ми згадуємо ті події з особливою гордістю, але в той же час відчуваємо велику відповідальність перед своїми предками, а заразом і перед дітьми та онуками.

Тож нині щиро бажаю нам усім сили, аби не зрадити високих ідеалів єдності, мудрості й виваженості в рішеннях,  стійкості й впевненості в тому, що разом ми велика сила, котра зможе подолати всі негаразди, ми велика нація, здатна побудувати сильну країну.

Нехай  ця дата вкотре нагадає кожному з нас, хто ми й звідки. Хай наповнить душі й серця надіє та вірою в світле майбутнє нашої держави, надихне на  добро та натхненну працю в ім’я майбутніх поколінь.

З Днем Соборності усіх!

голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації