ВИКОНАННЯ ПОКАЗНИКІВ ЗВЕДЕНОГО БЮДЖЕТУ РАЙОНУ ЗА 2020 РІК

Дата: 14.01.2021 09:55

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за  2020 рік надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 66 852,1 тис грн., при затверджених на відповідний період  з врахуванням уточнень  63 620,5 тис  грн., що більше на  3 231,6 тис грн..

Забезпечено виконання показників загального фонду зведеного бюджету району на 105,1 відсотки, районного бюджету на 101,3 відсотки та бюджетів сільських рад в цілому на 110,2 відсотки. Виконання  забезпечили всі ради базового рівня, крім

Чабанівської  (90,4 %, мінус 70,5 тис грн.) сільської ради.

В порівнянні з 2019 роком надходження  збільшились на  1 988,5 тис грн., або на 3,1 відсотки. На низький темп зростання вплинув  карантинний стан в країні у зв’язку із пандемією захворювань на коронавірус та у зв’язку із  внесеними змінами до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», якими надано пільги на березень 2020 року по платі за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сільські бюджети в порівнянні із відповідним періодом минулого року  отримали більше власних доходів загального фонду на  1 775,4 тис грн., або на 6,3 відсотки.

Напружено проходило виконання районного бюджету, до плану  додатково  отримано  лише 474,8 тис грн., але вдалося виконати заплановані показники найголовнішого джерела надходжень районного бюджету – податку на доходи фізичних осіб (100,4 %).Залишились не забезпечені заплановані на 2020 рік надходження по податку на прибуток та частині прибутку підприємств комунальної власності ( виконані відповідно  на  29,5 % (мінус 18,2 тис грн.) та 73,4 % (мінус 1,7 тис грн.)).

Стовідсотково до призначень надійшла освітня та медична субвенції з державного бюджету у сумах відповідно 44 108,5 та  4 632,2 тис грн, а також  базова дотація в сумі 21 285,5  тис грн.

З державного бюджету отримано субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 3 003,9 тис грн.

З бюджетів об’єднаних територіальних громад та обласного бюджету надійшли: субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків в сфері охорони здоров’я за рахунок медичної субвенції з державного бюджету  в загальній сумі  7 660,6 тис грн ( обласний бюджет - 390,6 тис грн, бюджети ОТГ – 7 270,0 тис грн), з обласного бюджету на видатки в сфері освіти за рахунок освітньої  субвенції з державного бюджету – 800,2 тис. грн.,на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1 756,1 тис грн., на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1 017,1 тис грн., на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 56,9 тис грн.. на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 1 586,4 тис грн., на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів з врахуванням повернення  в сумі 2 465,9 тис грн. та дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 7 542,0 тис. грн. ( з обласного бюджету – 6 431,3 тис грн, з бюджетів ОТГ – 1 110,7 тис грн., які направлено на фінансування галузі  «Охорона здоров’я» по районному бюджету).

До районного бюджету надійшли також  делеговані кошти на виконання програм з  бюджетів сільських рад і ОТГ в сумі  7 251,6 тис. грн. , з обласного бюджету на надання окремих пільг в сумі  85,2 тис грн. та до бюджету Орининської сільської ради з інших сільських бюджетів в сумі 10,0 тис грн.

З районного бюджету надано іншу субвенцію бюджетам сільських рад на утримання дошкільної освіти та закладів культури в сумі  12 577,9 тис грн.

За 2020 рік  стовідсотково забезпечено фінансування видатків районних установ в межах кошторисних призначень на заробітну плату працівникам бюджетної сфери та на спожиті бюджетними установами енергоносії і станом на 01.01.2021 року заборгованість по оплаті праці  та енергоносіях відсутня.

За інформацією управління фінансів

Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.