НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 27.11.2020 12:20

Фото без описуВ календарі пам’ятних дат України четверта неділя листопада є днем жалоби. Цього дня ми згадуємо та молимося за жертв голодоморів та політичних репресій. Найстрашнішим із них є голодомор, що вирував на території нашої держави у 1932-33-х роках. Ці події вже офіційно визнані геноцидом проти українського народу.

На Кам’янеччині вшанували пам’ять жертв Голодомору, поклавши квіти та запаливши лампадки біля підніжжя меморіального комплексу, що в селі Мукша-Китайгородська. Участь у заході взяли голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський, завідувач сектору культури, молоді та спорту Віктор Дорож, представники Слобідсько-Кульчієвецької громади.

В свою чергу, звертаємося до всіх із проханням долучитися до акції Свіча пам’яті —  запалити свічку  й вшанувати жертв Голодомору в Україні.