НОВИМ ГОЛОВОЮ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СТАВ МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ

Дата: 25.11.2020 16:32

Фото без описуСьогодні відбулося перше засідання сесії районної ради VIII скликання. З огляду на об’єднання чотирьох районів — Чемеровецького, Новоушицького, Дунаєвецького та Кам’янець-Подільського — в один із центром у Кам’янці-Подільському депутатський корпус районної ради налічує вже не 36, а 42 депутати.

Сьогоднішнє пленарне засідання носило організаційний характер, на якому новообрані представники громад приймали вітання із початком роботи.

Під час засідання депутати обрали голову Кам’янець-Подільської районної ради. Новим головою райради став Михайло Сімашкевич, колишній голова міста Кам’янця-Подільського. За його кандидатуру проголосували 23 депутати, його опоненту Миколі Жогану віддали 18 голосів. Один бюлетень визнано недійсним.

На цьому в роботі сесії було оголошено перерву на тиждень.