УВАГА! ОГОЛОШЕНО АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ОКРЕМОГО МАЙНА ДОВЖОЦЬКОГО МІСЦЯ ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗБЕРІГАННЯ СПИРТУ ДП "УКРСПИРТ"

Дата: 13.11.2020 13:53

Фото без описуРегіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему «Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» призначений на 03.12.2020 року аукціон з продажу об’єкта малої приватизації державної власності — окреме майно Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с.Довжок, вул.Унявко,1; Хмельницька область, м.Кам’янець-Подільський, вул.Привокзальна, 28.

Служба з організації та проведення аукціону — управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м.Хмельницький, вул.Соборна, 75. Тел. (0382) 72-09-40.

Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua