Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ОРГАНІЗОВУЄ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ БЕЗРОБІТНИХ ШЛЯХОМ СТАЖУВАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, ОРГАНІЗАЦІЯХ, УСТАНОВАХ

Дата: 22.10.2020 15:18
Кількість переглядів: 415

Фото без описуОднією з послуг Державної служби зайнятості щодо сприяння роботодавцям у доборі та професійній підготовці персоналу є підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях підприємств, організацій та установ з метою набуття професійного досвіду, практичних умінь та навичок, з урахуванням вимог роботодавців.

Стажування здійснюється на договірній основі терміном до 3 місяців в залежності від складності професії за індивідуальними планами, з урахуванням специфіки виробництва, використанням сучасних технологій.

Хмельницька обласна служба  зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями області у цьому напрямку. З початку року на підвищення кваліфікації шляхом стажування до роботодавців – замовників кадрів  було направлено 984 безробітних. Працевлаштування після стажування становить майже 100%, і головне – всі працівники офіційно оформлені, а отже, соціально захищені.

Як показує досвід - така форма професійного навчання допомагає особі краще адаптуватись до трудового колективу, ознайомитися з особливостями виробництва, а набуті знання і вміння дозволять закріпитися на робочому місці, нададуть можливість кар`єрного росту.

 Варто зазначити, такий різновид навчання, як стажування на ПОУ, посіло гідне місце в системі професійного навчання безробітних  і сприяє вирішенню одних із головних завдань служби зайнятості - працевлаштування безробітних  громадян та оперативного реагування на потреби ринку праці.

 Тож запрошуємо підприємства всіх форм власності до співпраці. Служба зайнятості допоможе вам підшукати та підготувати персонал, який відповідатиме вашим вимогам та здатний виконувати якісно і вчасно поставлені завдання

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

                                                                                                      м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                             тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора