Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЗАТВЕРДЖЕНО ТАРИФИ НА ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ"

Дата: 22.10.2020 12:49
Кількість переглядів: 285

На підставі статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» затверджено тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницька обласна дитяча лікарня» Хмельницької обласної ради.

З тарифами на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницька обласна дитяча лікарня» Хмельницької обласної ради можна ознайомитися тут.