Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ VI ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КОМОРА"

Дата: 21.10.2020 15:54
Кількість переглядів: 304

Протягом чотирьох днів у РЦКМ "Розмай" проходив VI театральний фестиваль "КОМОРА".

Переможцями фестивалю  в колективних номінаціях стали:

«Краща вистава» (в категорії дорослі театри) театр «SPLASH» м.Київ, вистава «КАБАРЕ АСТОРІЯ», короткий посібник зі знищення всесвіту для «чайників» за п’єсою М. Хейфеца

«Краща вистава» (в категорії молодіжні театри) театр-студія «На Зарванській» м.Кам’янець-Подільський, «Чухраїнці» гостра художньо-публіцистична драма за творами Остапа Вишні та Євгена Дудара.

«Краща вистава» (в категорії молодіжні театри) театральна студія «Бу-Бу-Бу» м.Чернівці, «Діти Чорнобиля» доку драма, автор Світлана Алєксєєвіч.

«Кращий акторський ансамбль» театр-студія «На Зарванській» м.Кам’янець-Подільський, «Чухраїнці» гостра художньо-публіцистична драма за творами Остапа Вишні та Євгена Дудара.

«Кращий акторський ансамбль» — театральна спільнота «DSP» м.Київ, поетична вистава «Ко:Ліна», вірші - Ліни Костенко.

«Краща сценографія» —  учбовий театр «Чайка» м.Київ, «Як я став…», ысторія однієї зради, автор Ярослава Пулинович.

«Краща режисерська вистава» — київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я», «Призначено на злам» капкан фантазій, автор Теннессі Вільямс.

«Краща вистава сучасної тематики» — учбовий театр «Чайка» м.Київ, «Як я став…» історія однієї зради, автор Ярослава Пулинович.

«Краща комедія» народний театр «Тандем» м.Кам’янець-Подільський, комедія«Граємо дружну сім’ю або Гарнір по французьки» за п’єсою М. Камолетті.

«Творчий пошук» київський театр «VERITAS», комедія «Готель «Portal’», за мотивами п’єси Еріка Еммануеля-Шмітта.

«Краще режисерське вирішення вистави» театр-студія «Дев’ятий замок» м.Чернівці, драма-притча «Звірині історії» Д. Нігро.

«Краще пластичне вирішення» мистецьке об`єднання «Franco-театр» м.Коломия, соціальна драма «Лузери», автор Ірина Ярмоленко.

«Краща поетична вистава» театральна спільнота «DSP» м.Київ, поетична вистава «Ко:Ліна», вірші - Ліни Костенко.

«Кращий акторський дует» київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір'я», «Призначено на злам» капкан фантазій, автор Теннессі Вільямс.

«Мистецька надія» — молодіжний театр «Silentium» м.Калуш, «Ті очі знають таїну кохання» містерія, за мотивами творів В. Шекспіра.

«Глядацькі симпатії» - народний театр «Тандем» м.Кам’янець-Подільський, комедія «Граємо дружну сім’ю або Гарнір по французьки», за п’єсою М. Камолетті.

Індивідуальні номінації:

«Кращий актор» Сергій Чернієвський, театр «SPLASH» м.Київ , Богдан Мринський, учбовий театр «Чайка» м.Київ

«Кращий актор другого плану» Георгій Нечаєв, театр «VERITAS» м.Київ,  Сергій Бабій, театр «SPLASH» м.Київ, Денис Чорний, народний театр «Тандем».

«Краща актриса» Галина Коротенко, народний театр «Тандем

«Краща актриса другого плану» Тетяна Дзюбінська, театр «SPLASH» м.Київ

«Мистецька надія» Катерина Дранчук, Володимир Варчук, мистецьке об`єднання «Franco-театр» м.Коломия.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових успіхів і звершень!))

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора