Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ ОСІННЬО-ЗИМОВОГО СЕЗОНУ 2020-2021 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 21.09.2020 14:17
Кількість переглядів: 421

На підставі статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та з метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону,

зобов’язую:

  1. Розпочати опалювальний період осінньо-зимового сезону 2020/2021 року на об’єктах соціальної сфери Кам’янець-Подільського району відповідно до кліматичних умов, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8 град. С.
  2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції      (м. Хмельницький) з моменту його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Аракела МЕЖЛУМ’ЯНА та начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації Василя ГРИГОР’ЄВА.

Голова районної

державної адміністрації                                      Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора