В УКРАЇНІ СТВОРЕНО НОВИЙ АТЛАС АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ. НАНЕСЕНА НА НЬОГО Й НОВА КАРТА КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Дата: 07.10.2020 14:28

Фото без описуВ зв’язку з адміністративно-територіальною реформою Мінрегон разом із Товариством дослідників України, за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації», координатора проєкту ОБСЄ в Україні створили новий Атлас адміністративно-територіального устрою.

В Атласі можна побачити карту з новим районним поділом та перелік об’єднаних територіальних громад, що увійшли до новостворених районів. Нанесена на нього й нова карта Кам’янеччини. Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм до Кам'янець-Подільського району увійшли Гуківська сільська, Гуменецька сільська, Дунаєвецька міська, Жванецька сільська, Закупненська селищна, Жванецька сільська, Кам'янець-Подільська міська, Китайгородська сільська,Маківська сільська, Новодунаєвецька селищна, Новоушицька селищна, Орининська сільська, Слобідко-Кульчієвецька сільська, Смотрицька селищна, Чемеровецька селищна територіальні громади.