МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ "ЯК ЗВУЧАТЬ ПАМ’ЯТКИ", ЩО ПРОХОДИТЬ ПІД ПАТРОНАТОМ ГОЛОВИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ГАБІНЕТА, ЗАВІТАЛА ДО КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

Дата: 21.09.2020 16:50

20 вересня в Соборі святих Петра і Павла, пам’ятці архітектури XVI століття, відбулася мистецька акція «Як звучать пам’ятки», що проходила під патронатом голови Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета.

Такі заходи відбуваються на території історичних пам’яток всієї Хмельниччини — в Самчиках, Антонінах, Сатанові, Меджибожі, Старокостянтинові, Красилові, Летичеві, Полонному, Городку і, звісно ж, Кам’янці-Подільському.

Мистецька акція відбувається за участю камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії (диригент — Тарас Мартиник), солістів Фатіми Чергіндзія (сопрано), Ольги Абакумової (сопрано) та Степана Дробота (баритон).

Заступник голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Аракел Межлум’ян подякував організаторам унікального виїзного туру та відзначив, що став свідком того, як велична пам’ятка архітектури XVI століття ожила під звуки класичної музики.