НА СТАДІОНІ ПОДІЛЬСЬКОГО АГРАРНО-ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДБУЛАСЯ ФІНАЛЬНА ГРА ЗА КУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Дата: 14.09.2020 11:31

Фото без описуНапередодні Дня фізичної культури і спорту на стадіоні Подільського аграрно-технічного університету відбулась фінальна гра за Кубок району з футболу, у якій зустрілись команди «Авто-Стріт» (с.Велика Слобідка) й «Товтри» (с.Нігин).

У першому таймі рахунок відкрили «Товтри», проте в другому футболістам з «Авто-Стріт» вдалося зрівняти рахунок. Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. У серії післяматчевих 11-ти метрових перемогу здобули «Товтри» з рахунком 4:2, які і стали володарями Кубка.

Кращими гравцями фіналу визнано Миколу Тарасова («Товтри») та Олега Зубика («Авто-Стріт»).