Найщиріша вдячність тим, хто присвятив своє життя охороні здоров’я населення

Дата: 14.06.2019 16:38

Фото без описуНайщиріші слова вдячності та найкращі слова вітань лунали 14 червня на адресу лікарів, медсестер, лаборантів, фельдшерів – усіх тих, хто присвятив своє життя охороні здоров’я населення.

Зі сцени актової зали центральної районної лікарні , де, власне, й відбувалися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, медиків району привітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, заступник голови райдержадміністрації Фото без описуМикола Чумак, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кам'янець-Подільська центральна районна лікарня» Віталій  Шевчук та директор  комунального некомерційного підприємства "Кам'янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Станіслав Ростецький.

Серед інших подарунків з нагоди Дня медичного працівника  Володимир Володимирович вручив  одному із відділень центральної районної лікарні мікрохвильову піч.