Кам'янець- Подільський район отримав три нові легкові автомобілі Renault DUSTER

Дата: 14.02.2019 16:31

Фото без описуВідповідно до програми Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина». Кам'янець- Подільський район отримав три нові легкові автомобілі Renault DUSTER. Володарями транспортних засобів стали Вихватновецька АЗПСМ (Китайгородська ОТГ), Шутновецька АЗПСМ (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ) та Голосківська АЗПСМ (Гуменецька ОТГ).
Автомобілі, що закуплені відповідно до вимог Мінрегіону, повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини. Вони сертифіковані на відповідність вимогам активної, пасивної безпеки та захисту довкілля згідно з міжнародними технічними регламентами. Вартість однієї такої автівки складає 580 тис. грн.