Голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян

Голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян

21 серпня голова райдержадміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян. У ньому також взяли участь заступник начальника відділу Держгеокадастру у Кам’янець-Подільському районі Олександр Базишин, заступник начальника управління соціального захисту населення Лариса Мартинович, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Василь Григор’єв, начальник загального відділу Ірина Воронюк, головний спеціаліст юридичного відділу Аліна Гоцуляк.

Сьогодні до Василя Олександровича звернувся житель с.Сокіл з питанням щодо виділення земельної ділянки під особисте сільське господарство та житель с.Врублівці, щодо ремонту дороги від с.Слобідка-Кульчієвецька до с.Врублівці.

Заявникам була надана консультативна допомога та чітке роз’яснення щодо подальших дій у вирішенні питання.