СТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА С.МІЛІВЦІ МАРІЯ СТЕПАНІВНА МУКОМОЛОВА

24 квітня столітній ювілей відзначила жителька с.Мілівці Марія Степанівна Мукомолова.

Народилася ювілярка 1919 р. у сімї колгоспників.  Після школи закінчила бухгалтерські курси, працювала спочатку рахівником у Мілівцях, а потім економістом у Камянці-Подільському.  Під час війни була евакуйована з сином у м.Оренбург, де працювала в госпіталі. Має статус вдови Другої світової війни.

Привітали  Марію Степанівну із поважною датою начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа і директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Віра Коваль.  Вони  побажали  їй здоровя, родинного затишку, любові від рідних та поваги від оточуючих і довгих років життя.