НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ТА ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ВІДВІДАЛИ СЛОБІДСЬКО-РИХТІВСЬКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ

16 квітня народний депутат України Володимир Мельниченко та голова райдержадміністрації Василь Сукач оглянули  проведення  ремонтних робіт у спортивній залі Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Завдяки зусиллям народного депутата України Володимира Мельниченка на ці потреби вдалося залучити 299 тис.грн з державного бюджету.  Окрім безпосередньо ремонтних робіт, для спортивної зали також були придбані гімнастичний комплект та фітнес-станція загальною вартістю 19 тис.грн.

Також цього дня на запрошення голови  Колибаївської ОТГ Михайла Желізника Володимир Мельниченко та Василь Сукач відвідали с.Колибаївку, де нещодавно завершився капітальний  ремонт дороги на вулиці  Центральній за рахунок державного бюджету.