НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ ПОВНІСТЮ ГОТОВІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. НАВІТЬ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата: 10.09.2020 13:53

Фото без описуЗабезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти є одним із основних напрямів роботи Уряду. Особлива увага звертається на розвиток Нової української школи, адже цей напрям є базовим в реформуванні системи освіти в Україні.

На забезпечення повноцінної діяльності Нової української школи в Кам’янець-Подільському районі в 2020 році було виділено кошти в загальній сумі 888 тисяч 783 гривень, з них 799 тисяч 903 гривень — це  кошти державного бюджету, а 88 тисяч 880 гривень —  районного бюджету (співфінансування складає 10%).

На ці кошти для потреб Нової української школи було придбано комп’ютерне обладнання для початкових класів на суму 421 тисяча 988 гривень (379 тисяч 287 гривень — кошти освітньої субвенції, 42 тисячі 143 гривні — кошти районного бюджету); одномісні парти та стільці для початкових класів на суму 209 тисяч 760 гривень (188 тисяч 784 гривні — кошти освітньої субвенції, 20 тисяч 976 гривень — кошти районного бюджету); класні дошки на суму 33 тисячі 395 гривень; засоби навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів (дидактичний матеріал) на суму 222 тисячі 110 гривень (199 тисяч 899 гривень — кошти освітньої субвенції, 22 тисячі 211 гривень — кошти районного бюджету).

У 2020 році сектору освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти було виділено кошти в загальній сумі 147 тисяч 505 гривень, з яких 132 тисячі 905 гривень — кошти освітньої субвенції, а 14 тисяч 600 гривень — кошти районного бюджету за рахунок співфінансування. На ці гроші було закуплене обладнання для харчоблоків Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» та Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Так, для Довжоцького НВК придбано машину для чищення овочів та електричну сковороду, а для Орининської ЗОШ — машину для чищення овочів, електричну сковороду, морозильну камеру та машину тістомісильну.

З огляду на те, що з 1 вересня школи почали працювати в умовах карантину, з районного бюджету було виділено 201 тисячу 620 гривень на придбання засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції. На ці кошти придбано 13 тисяч 500 штук захисних масок, 33 пірометри, 740 пар одноразових рукавичок, 17 штук захисних окулярів або щитків, 43 контейнери для утилізації засобів, 360 літрів рідкого мила, 1 тисячу 608 рулонів паперових рушників, 76 літрів дезинфікуючих засобів для рук, 121 літру дезинфікуючих засобів для обробки поверхонь.

Наразі заклади загальної середньої освіти району району забезпечені в повному обсязі засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції.