ПІДПРИЄМЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 07.09.2020 18:22

Фото без опису6 вересня Україна відзначила День підприємця — свято тих, хто є основним бюджетоутворюючим фактором країни, виробниками товарів та послуг, тих, хто створює робочі місця та забезпечує населення усім, без чого неможливо уявити наше звичне цивілізоване життя.

На жаль, в зв’язку з карантинними обмеженнями урочистих заходів у районі проведено не було. Але кращі представники промисловості та бізнесу привітання з нагоди професійного свята та  відзнаки Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району таки отримали.

7 вересня заступник голови райдержадміністрації Аракел Межлум’ян та керівник апарату адміністрації Віктор Гнатюк на місцях вручили Почесні Грамоти районної державної адміністрації колективу підприємства ПАТ «Подільський цемент», Фото без описуколективу філії «Птахофабрика «АВІС» ПАТ «Агрохолдинг Авангард», колективу підприємства ТОВ «Промтехнтранс», директору ТОВ «Промінь Галиччини» Олександру Бурейку, директору ТОВ «Агросолюшнс» Віталію Завадському, директору ПП «Деметра-2010» Анатолію Зелениці, колективу ТОВ «Подільська Будівельна Індустрія», голові правління дочірнього підприємства АТ «Гіпсовик» «Альфа-Гіпс», директору ТМ «Октава» Михайлу Прокопову, директору СТОВ АФ «Нефедівське» Сергію Тимчуку,.

Щиро вітаємо зі святом усіх підприємців та бізнесменів. Добра, благополуччя, професійних успіхів та досягнень вам. Нехай прибутки будуть максимальними, а ризики — мінімальними.