КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ПОРТАТИВНИЙ АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНЬ VSMART VFS-510

Дата: 07.09.2020 14:51

Фото без описуДнями Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня, яка визначена медичним закладом, що приймає хворих на СOVID-19, отримала від Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації портативний апарат штучної вентиляції легень VSmart VFS-510. Апарат має 6 режимів налаштування, які підходять і дітям, і дорослим.

На одній із минулих сесій депутати виділили із районного бюджету 380 тисяч гривень, на які було придбано ще 1 апарат штучної вентиляції легень. Враховуючи, що ЦРЛ була забезпечена ще 8 такими апаратами, то нині їх нараховується вже 10.

На щастя, поки що пацієнтів, які мали б потребу в підключенні до апарату ШВЛ, в лікарні немає. Загалом у Кам’янець-Подільській ЦРЛ лікується 42 пацієнти, хворих на COVID-19.