Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ БЕРНАШЕВСЬКИЙ ТА ЙОГО ЗАСТУПНИК АРАКЕЛ МЕЖЛУМ’ЯН ВІДВІДАЛИ ІНФРАСТРУКТУРНІ ОБ’ЄКТИ ОРИНИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.09.2020 16:17
Кількість переглядів: 914

1 вересня голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Анатолій Бернашевський та його заступник Аракел Межлум’ян в рамках робочого візиту відвідали інфраструктурні об’єкти Орининської сільської ради.

Особливу увагу під час візиту посадовці звернули на оновлений харчоблок Орининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в якому за рахунок фінансування з Державного та місцевого бюджетів влітку було проведено ремонтні роботи і встановлено нове обладнання, зокрема овочерізку, холодильник, електросковороду, тістомісильну машину, й навіть придбано комп’ютер для забезпечення належних умов праці кухарів.  Відремонтовано також і зливову систему харчоблоку.

— Ми дуже задоволені новими умовами, - ділиться враженнями шкільний кухар Оксана Кисилівська. – Працювати стало не тільки легше, але й приємніше. Задоволені не лише ми, працівники, а й учні та їхні батьки, які тепер можуть бути впевнені, що страви для їхніх дітей приготовлені в безпечних умовах. Крім того, маючи таке сучасне обладнання, ми можемо значно урізноманітнити меню для школярів.

Анатолій Бернашевський та Аракел Межлум’ян відвідали і Орининську районну лікарню №2. Наразі там тривають ремонтні роботи в тих приміщеннях, де буде розташований діагностичний центр.

Голова адміністрації та його заступник також ознайомилися з ходом робіт з ремонту внутрішнього водогону в головному корпусі лікарні. Принагідно зазначаємо, що на минулій сесії, яка відбулася 21 серпня, депутати своїм рішенням передали головний корпус Орининської районної лікарні на баланс Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та  виділили  Центру ПМСД 195 тисячі 700 гривень на поточний ремонт внутрішнього  водопроводу. Наразі в корпусі вже прокладено нові труби й тривають роботи з облаштування санвузлів.