Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД: ПЛАНУВАННЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНСПЕКЦІЙНОГО ПОРТАЛУ

Дата: 31.08.2020 13:25
Кількість переглядів: 1470

Фото без описуУ п’ятницю, 28 червня, відбулася робоча зустріч щодо подальшої інтеграції здійснення наглядової діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України за допомогою Інспекційного порталу. Захід пройшов у вигляді відеоконференції на платформі Zoom.

Інспекційний портал – це пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

У зустрічі взяли участь т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар, керівники самостійних підрозділів центрального апарату відомства, начальники територіальних Управлінь в областях, державні інспектори та представники Офісу ефективного регулювання.

«Усі суб’єкти діяльності у сфері тепло- та електроенергетики мають чітко знати коли має здійснюватися перевірка їх об’єктів. І для цього діяльність Держенергонагляду має бути максимально прозорою та зрозумілою. Сподіваюся, що такий інформаційний ресурс, як Інспекційний портал, не тільки покращить діяльність відомства, а й буде сприяти поглибленню діалогу влади та бізнесу», – зазначив Роман Боднар, розпочинаючи захід.

Зі свого боку, керівниця з інформаційних технологій Офісу ефективного регулювання BRDO Яна Горюнова провела тренінг із використання Інспекційного порталу, показавши як прозоро запланувати та оприлюднити заходи державного нагляду на 2021 рік.

Зокрема, платформа передбачає створення електронного кабінету інспектора на базі Blockchain. Інспектори через смартфони або планшети матимуть доступ до автоматизованої системи контролю, де будуть зберігатися всі дані про підприємство, перевірки, акти та приписи. Це дозволить підвищити прозорість роботи інспекторів, адже результати перевірок і плани стануть ще більш відкритими.

 

Довідково:

Державна регуляторна служба України спільно з МЕРТ та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) у 2018 році запустила пілотний модуль системи заходів державного нагляду (контролю) - ІАС ДНК.

На сайті порталу повідомляється, що інспекційний портал в Україні є пілотним модулем планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

Наразі у системі даних за поточний рік вказано 74 760 позапланових перевірок,  114 471 запланованих перевірок і  32 216 комплексних перевірок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора