СТВОРЕНО СИСТЕМУ З ПЛАНУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ПЕРЕДВИБОРНИХ ШТАБІВ КАНДИДАТІВ У КОНФІГУРАЦІЇ ECM-КАНДИДАТ і ЕСМ-ПАРТІЯ

Дата: 21.08.2020 15:59

Фото без описуРада голів державних адміністрацій (РГДА) у співпраці з технологічним партнером, українським розробником програмного забезпечення, компанією IJI IT GROUP, інформує про створення системи з планування і управління роботою передвиборних штабів кандидатів у конфігурації ECM-кандидат і ЕСМ-партія.

Переваги програмного забезпечення:

1.Готова до експлуатації, розгортається за лічені хвилини.

2.Створена за участю експертів-практиків, а також на основі рекомендацій проведення кампаній різних рівнів у різних країнах

3.Вже містить базові етапи по кожному напряму.

4. Містить різні нормативні показники, що дозволяють ефективно планувати і розподіляти ресурси.

5. Налаштовується під будь-які завдання  — гнучкий конструктор бізнес-процесів на рівні користувача (без залучення програмістів)

6. Колосальна економія часу і коштів з моментальним отриманням очікуваного результату.

7. І багато іншого.

Більш детальну інформацію про програмне забезпечення, його функціональне призначення і переваги, можна отримати на офіційній сторінці розробника за гіперпосиланням: https://ijigroup.com/ua/vybory/   Або звернувшись за телефонами: +380 (50) 380-14-56, +380 (63)205-84-81. E-mail: inbox@ijigroup.com/