ПРО РОБОТУ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У РАЙОНІ

Дата: 21.08.2020 11:27

Фото без описуЗ метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району щодо економічних та соціальних переваг  отримання легальних доходів, а також відповідальності за порушення норм трудового законодавства Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація інформує, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01.04.2020 року №110/2020-р «Про підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі» затверджено склад комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення  та заходи щодо детінізації трудових відносин в районі.

З початку 2020 року відбулося 7 засідань комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та  легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, де було заслухано 33 керівників, які не дотримуються трудового законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці та щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам.

Станом на 01.08.2020 року в районі з метою легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із врученням пам’яток щодо недопустимості та можливих правових наслідків використання робочої сили з порушенням трудового законодавства з 124 юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. За результатами проведеної роботи зареєстровано: суб’єктів підприємницької діяльності - 61, трудових договорів між підприємцями - фізичними особами та найманими працівниками, трудових договорів з найманими працівниками у юридичної особи  – 48.

Пам’ятка для працівника!

Пам’ятка роботодавцю! Розміри штрафів за порушення трудового законодавства у 2020 році!