З МЕТОЮ ПОКРАЩЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ НЕЧУЮЧИХ ЧЛЕНІВ ТОВАРИСТВА ОБЛАСТІ ПЕРЕКЛАДАЧАМИ ЖЕСТОВОЇ МОВИ З 2018 РОКУ В СИСТЕМІ УТОГ ОБЛАСТІ ВПРОВАДЖЕНИЙ НОВИЙ ПРОЕКТ "СЕРВІС-УТОГ"

Дата: 20.06.2019 11:17

Фото без описуХмельницька обласна організація Українського товариства глухих доводить до Вашого відома, що з метою покращення обслуговування нечуючих членів Товариства  області перекладачами жестової мови з 2018 року в системі УТОГ області впроваджений новий проект «Сервіс – УТОГ».

Нечуюча людина, яка користується смартфоном може набрати номер телефону «сервісу» і через Viber звернутися за допомогою перекладача жестової мови у вирішенні свого питання в любій установі м. Хмельницького та Хмельницької області (ЦНАП, пенсійні фонди, управління соціального захисту населення, лікувальні установи, тощо).

В разі звернення до них нечуючого члена УТОГ вони зможуть зрозуміти і вирішити питання, зателефонувати на телефон «сервісу».

Телефон «сервісу» +380731493255