ПЕРЕЛІК ГРОМАДСЬКИХ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ВИЗНАЧЕНИХ ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОГРАМ (ПРОЕКТІВ, ЗАХОДІВ), РОЗРОБЛЕНИХ ГРОМАДСЬКИМИ ВЕТЕРАНСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ДЛЯ ВИКОНАННЯ ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА З РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ, ОРГАНІ

Дата: 29.05.2019 11:04

Найменування

громадської

організації

Керівник громадської організації

Назва програми (проекту, заходу)

Мета проекту

Кількість балів

1.

Громадська організація
«Кам’янець-

Подільська районна організація ветеранів України»

Кульчицький Е.Є.

Програма фінансової підтримки статутної діяльності районної організації ветеранів України на 2019 рік

Сприяння розвитку громадського суспільства, координація зусиль первинних ветеранських організацій, органів влади і місцевого самоврядування, спрямованих на захист соціальних, економічних, творчих, вікових, культурних та інших спільних прав та інтересів ветеранів Другої Світової Війни, інших локальних війн і конфліктів та бойових дій на території України і іноземних держав, антитерористичної операції, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів, громадян похилого віку.