КАМ’ЯНЕЧЧИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 16:46

Фото без опису21 серпня біля районного центру культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про те, що означає для кожного українця здобуття Україною 29 років тому незалежності, говорили у своїх вітальних виступах голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Анатолій Бернашевський та голова Кам’янець-Подільської районної ради Віктор Кривак. Посадовці подякували всім тим, хто нині захищає на східних кордонах суверенітет нашої держави, згадали про тих, хто пожертвував життям заради високої мети — збереження цілісності й неподільності рідної землі, та побажали всім присутнім благополуччя, миру, добробуту й процвітання.

Фото без описуАнатолій Вячеславович та Віктор Миколайович вручили Почесні Грамоти та Подяки Хмельницької обласної державної адміністрації і Хмельницької обласної ради кращим представникам окремих галузей району.

Так, відповідно до подання районної державної адміністрації з рук Анатолія Бернашевського Почесну Грамоту Хмельницької обласної державної адміністрації отримав колектив Народного театру пісні «Пісенне мереживо» районного центру культури і мистецтв «Розмай» (керівник Кусік Володимир Олександрович) за вагомий внесок у збагачення духовних і культурних цінностей українського народу, високу професійну майстерність та нагоди 29-ї річниці Незалежності України, а Подяку Хмельницької обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у навчання і виховання дітей дошкільного віку, сумлінну працю, високий професіоналізм  отримала Інна Середа, завідуюча дошкільним навчальним закладом «Дюймовочка» с.Кадиївці.

Фото без описуПочесну Грамоту Хмельницької обласної ради отримав Прудивус Микола Петрович, фізична особа-підприємець, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини, а Подяку Хмельницької обласної ради —  Богачик Сергій Вікторович, директор філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «НІБУЛОН», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини.

Анатолій Бернашевський також нагородив Почесними Грамотами та Подяками Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю й високий професіоналізм  окремих військовослужбовців Збройних Сил України, представників галузей освіти та охорони здоров’я району і службовців служби цивільного захисту.

Фото без описуОкремих відзнак «Звитягою звеличені»  удостоїлися ті, хто багато років свого життя присвятив плідній праці на благо Кам’янець-Подільського району, — ветерани праці району.

До привітань з нагоди свята приєдналися творчі колективи Кам’янеччини — народний театр пісні «Пісенне мереживо», гурт «Краяни», колективи «Фурманчанка» та «Любов плюс», муніципальний духовий оркестр під керівництвом Юрія Шаркевича, зразкова хореографічна студія «Пірует» та інші мистецькі колективи району.