Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ОРГАНІВ МСІЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ — ДІЄВИЙ ШЛЯХ ДО ЯКІСНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД І ТЕРИТОРІЙ

Дата: 21.08.2020 09:28
Кількість переглядів: 1623

Фото без описуСпівпраця між органами виконавчої влади, зокрема районними державними адміністраціями, та органами місцевого самоврядування є однією із складових якісного розвитку громад і територій. Слідуючи цьому принципу, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський днями відвідав Жванецьку об’єднану територіальну громаду та поспілкувався із її головою Тетяною Криворучко.

В ході робочої зустрічі Анатолій Вячеславович і Тетяна Володимирівна обговорили питання, що стосуються життєдіяльності Жванецької громади та району в цілому. Зокрема, особливу увагу під час спілкування посадовців було акцентовано на питанні наповнення місцевого бюджету. Введення на території району карантинних заходів негативно вплинуло на наповнення як районної скарбниці, так і бюджетів на місцях. Це стосується і місцевого бюджету Жванецької ОТГ.

Під час робочої зустрічі Анатолій Бернашевський і Тетяна Криворучко проаналізували ситуацію та обговорили шляхи  її вирішення. В результаті було вироблено  спільну стратегію пошуку  джерел наповнення місцевого бюджету, щоб до кінця року місцевий бюджет громади було виконано на 100%.

Користуючись нагодою, голова райдержадміністрації оглянув відрізок дороги на вулиці Грушевського (с.Жванець), що належить до комунальної власності громади. На цьому відрізку нещодавно закінчилися ремонтні роботи, які виконувало ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» (директор Олександр Заєць).

Загалом було відремонтовано 700 метрів дороги. На ці цілі з державного бюджету було виділено 1 мільйон 737 тисяч гривень, що були спрямовані місцевому бюджету в рамках субвенції на підтримку розвитку ОТГ та реалізацію проєктів, що сприяють формуванню й розвитку інфраструктури комунальної власності.

Наразі рух по вказаній ділянці дороги вже відновлено, що дало змогу зменшити навантаження на центральні вулиці населеного пункту та уникнути руйнування їх дорожнього покриття важковаговими транспортними засобами.

 Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора