УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СПРОСТОВУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВІДМІНУ ДОПОМОГ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ ТА ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Дата: 29.07.2020 14:37

Фото без описуШановні одержувачі усіх державних соціальних допомог!

Управління соціального захисту населення спростовує інформацію про те, що відмінено допомогу одиноким матерям та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям .

У зв’язку з новим Порядком призначення з 01.07.2020 року усіх державних соціальних допомог тимчасово припинено практику перепризначення на наступний період державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям.

Разом з тим повідомляємо, що одержувачам допомог, які звернуться у період липень  – серпень 2020 року, розрахунок допомог буде проведено з 01.07.2020 року згідно нового Порядку.

При зверненні просимо при собі в обов’язковому порядку мати паспорти, ідентифікаційні номери, копії свідоцтв про народження дітей до 14 років усіх членів сім»ї.

Якщо дитині виповнилося 14 років обов’язково мати паспорт   та ідентифікаційний код нового зразка.