28 ЛИПНЯ— ДЕНЬ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ - УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2020 08:27

Фото без описуШановні жителі Кам’янеччини!

Сьогодні, в день вшанування Рівноапостольного князя Володимира, Україна відзначає ще  й великий пам’ятний день — День хрещення Київської Русі-України.

Принісши на нашу землю християнство, князь Володимир об’єднав племена, що жили на території Київської Русі, в єдину потужну державу, що стала однією з найцивілізованіших та найрозвиненіших країн тодішньої Європи.

Православ’я стало тим фундаментом, на якому століттями вибудовувалася українська державність, формувалися наші цінності та національна свідомість.

Сьогодні, в день свята, щиро сподіваюся, що ті духовні засади, які приніс на нашу землю тисячу років тому Рівноапостольний князь Володимир, з кожним роком все більше єднатимуть українців під крилом віри й духовності.

Бажаю всім в цей благословенний день Божої милості та духовної снаги вершити великі справи задля процвітання нашої країни та народу. Нехай православна віра укріплює наші душі, приносить радість та благодать в серця й оселі, дарує любов і спокій.

Миру, добробуту й процвітання Україні та її народу!

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.