Ліс під надійною охороною

Дата: 10.07.2020 15:54

Фото без опису4 червня 2020 року Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто та ухвалено позов до жителя одного із сіл Кам’янець-Подільського району про стягнення на користь Гуменецької ОТГ шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок незаконної порубки дерев в розмірі 84 355,00 грн. Як зясувалось , дозвіл на проведення незаконної рубки в кількості 131 дерево породи акація дав лісник комунального підприємства Надра Камянеччини з метою власного збагачення. Але завдяки небайдужим місцевим жителям та спеціалістам комунального підприємства «Надра Камянеччини» не законна рубка  була призупинена. На місці злочину було складено акт про самовільну рубку дерев, обраховано шкоду завдану лісовому господарству. Для встановлення винних осіб комунальне підприємство звернулося в райвідділ поліції. Після проведення ретельних слідчих дій, місцевою прокуратурою було скеровано матеріали по факту самовільної вирубки дерев до Камянець-Подільського міськрайонного суду. І незважаючи, що дана подія мала місце ще в квітні 2017 року феміда винесла справедливе покарання для порушника. І сьогодні є застереженням для інших любителів швидкого збагачення за рахунок державних лісових ресурсів.