ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.06.2020 13:19

Фото без описуНапередодні відзначення Дня Конституції України біля районного центру культури  мистецтв «Розмай» відбулися урочистості з цієї нагоди.

Традиційно зі святом присутніх привітали голова районної державної адміністрації Анатолій Бернашевський та голова районної ради Віктор Кривак.

Заразом із вітаннями до Дня Конституції вітання із професійним святом приймали  державні службовці району.

Поряд із найкращими побажаннями Анатолій Бернашевський та Віктор Кривак вручили й відзнаки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації та Кам’янець-Подільської районної ради кращим представникам когорти державних службовців району та громади Кам’янеччини.