ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ

Дата: 25.06.2020 16:07

В бібліотеках Кам’янець-Подільської РЦБС з нагоди відзначення 24-ої  річниці Конституції України відбулись огляди книжково-ілюстративних виставок та тематичних поличок.   Так в бібліотеці с. Панівці презентовано виставку-присвяту «З Україною в серці», виставку-вікторину  «Закон України – громадянам України»  організовано в с.Кульчиївці, виставку-ілюстрацію «Конституція України – основний  Закон держави»  в с.Княжпіль.

Презентація виставки-перегляду «Конституція – гарантія права і свободи» відбулась в ЦРБ. На виставці представлена правознавча, історично-довідкова та художня література.

Виставки, які організували бібліотеки   Кам’янець-Подільської РЦБС, продемонстрували, яким складним був процес створення Конституції та відобразили найважливіші шляхи конституційного процесу.