ГЛАВА ДЕРЖАВИ ДАВ ЗАВДАННЯ ОПЕРАТИВНО ДОПОМАГАТИ МЕШКАНЦЯМ ЗАХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ, ЯКІ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД НЕГОДИ

Дата: 24.06.2020 08:06

Президент Володимир Зеленський тримає на контролі ситуацію в західних областях України, де вирує негода. Глава держави обговорив з урядом питання допомоги людям, які потерпають від повеней і сильних опадів, і поставив завдання відправити до постраждалих регіонів гуманітарний вантаж.

«Повені – це страшна проблема, яка вимагає ретельного стратегічного вирішення. А зараз ми маємо оперативно потурбуватися про людей, які залишаються без світла, чиї домівки затопило», – сказав Президент.

Володимир Зеленський щодня заслуховує звіт про розвиток ситуації з негодою. Нині рятувальники ведуть роботи в чотирьох областях: Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій.

Глава держави також моніторить ситуацію щодо будинку в Києві, де стався вибух і загинуло п’ять осіб. Він тримає на особистому контролі питання швидкої закупівлі квартир для всіх, хто постраждав унаслідок цієї надзвичайної ситуації.