КАМ’ЯНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЖАЛОБНИХ ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 10:11

Фото без опису Фото без опису

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Кам’янеччина долучилася до всеукраїнських жалобних заходів і теж вшанувала пам’ять загиблих під час Другої світової війни.

Квіти до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам, що в с.Довжок, поклали голова районної ради Віктор Кривак, заступник голови районної державної адміністрації Аракел Межлум’ян, керівник апарату адміністрації Віктор Гнатюк, голова ради районної організації ветеранів України Едуард Кульчицький та представники Довжоцької громади.

...Скільки б десятиліть не минуло після того скорботного дня 22 червня 1941 року, коли життя розділилося на «до» і «після», в суспільній свідомості назавжди залишиться пекучий біль втрати і вічна пам’ять про невинних жертв війни.