З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 21.06.2020 09:22

Фото без описуШановні медичні працівники!

Сьогодні ви знаходитися на передовій боротьби зі страшною епідемією, яка охопила увесь світ. Сьогодні ви кожного дня ціною неймовірних зусиль відстоюєте життя й  здоров’я своїх співгромадян. Сьогодні ви наші герої,  яким аплодує уся світова спільнота.

В день професійного свята бажаю вам здоров’я, бо хто ж як не ви найкраще знає йому ціну. Зичу сімейного затишку, добробуту та благополуччя, миру й любові. Розуміння й підтримки вам від рідних і близьких людей, терпіння та віри в те, що все буде добре.

Дякую за ваші щоденні подвиги, витримку, професіоналізм та вірність клятві Гіппократа!

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ

З нагоди Дня медичного працівника Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація нагороджує Почесною Грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району:

• Зиб’юка Анатолія Володимировича – лікаря-отоларинголога поліклініки комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Гасюк Ганну Кирилівну – лікаря загальної практики сімейної медицини, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Довжок
  • Коваль Ірину Валентинівну – фельдшера-лаборанта клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Макар’їна Олександра Васильовича – водія комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Мельник Ірину Володимирівну – фельдшера-лаборанта клініко-діагностичної лабораторії комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Патраш Світлану Борисівну - лікаря загальної практики сімейної медицини, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Оринин
  • Хомову Оксану Анатоліївну — медичну сестру терапевтичну  амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Мукша-Китайгородська.

Почесною Грамотою Кам’янець-Подільської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району нагороджено:

• Грицика Володимира Петровича — лікаря-отоларинголога КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Грицика Юрія Петровича — лікаря-отоларинголога КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Косюк Марину Володимирівну — в.о. старшого фельдшера-лаборанта КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Середюка Василя Івановича — лікаря-терапевта АЗПСМ с.Мукша-Китайгородська КП «КНП «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • Берчук Олену Броніславівну — фельдшера АЗПСМ с.Мукша Китайгородська  КП «КНП «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • Шаповалова Івана Григоровича — лікаря загальної практики сімейної медицини АЗПСМ с. Оринин КП «КНП «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної  медико-санітарної допомоги»
  • Стрельбіцьку Тетяну Петрівну — лікаря загальної практики сімейної медицини АЗПСМ  с. Велика Слобідка, завідуючу АЗПСМ  с. Велика Слобідка  КП «КНП «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • Сотніцьку Ірину Миколаївну — лікаря загальної практики сімейної медицини АЗПСМ  с. Кам’янка, завідуючу АЗПСМ                с. Кам’янка КП «КНП «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
  • Рачук Лесю Іллівну — бухгалтера КП «КНП «Кам’янець-Подільський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація висловлює Подяку за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я району:

• Кумашевському Андрію Сергійовичу – водію комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Кумашевському Юрію Сергійовичу – водію комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Печенозі Наталії Миколаївні – фельдшеру амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Жванець
  • Стрихару Віталію Миколайовичу – фельдшеру, завідуючому фельдшерсько-акушерським пунктом с.Збруч
  • Ткачуку Роману Анатолійовичу – водію комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня»
  • Трач Людмилі Василівні – статистику медичному комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»