Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація
Хмельницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВІДКРИВАЄМО КАМ’ЯНЕЧЧИНУ ДЛЯ СВІТУ: ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ БЕРНАШЕВСЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ

Дата: 18.06.2020 17:32
Кількість переглядів: 1635

Фото без описуРозвиток туристичної галузі — один із напрямків роботи, що перебуває під пильним контролем Президента України Володимира Зеленського. Під час минулої зустрічі із представниками турбізнесу, що відбулася в Кам’янці-Подільському, Глава держави наголосив на необхідності приваблення в Україну іноземних туристів та заохочення самих українців відкривати для себе нові місця рідної країни. 

З метою розвитку туристичної привабливості нашого регіону та напрацювання спільного плану дій щодо розвитку туристичної галузі краю в Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Анатолія Бернашевського з представниками туристичної галузі, громадських організацій, територіальних громад району та Асоціації готельєрів міста Кам’янця-Подільського.

Фото без описуЗустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу і була корисною для всіх, хто зібрався за круглим столом. Адже в підсумку вдалося обговорити багато питань, які є нагальними й важливими для подальшого успішного розвитку туризму в районі.

Учасники зустрічі обговорили питання можливості встановлення туристичного збору на туристичних об’єктах району, розвитку «зеленого» туризму та належної підтримки й облаштування місць, які є цікавими для відвідувачів.

Піднімалися під час робочої зустрічі й питання розробки туристичних піших та велосипедних  маршрутів, інвестиційно-привабливих площадок, можливість облаштування місць для реалізації товарів місцевих умільців та виробників еко-продукції, гастротуризму та популяризації традиційної місцевої кухні.

Особливе значення для приваблення туристів у наш регіон має розвиток інфраструктури, без якої навіть найцікавіший об’єкт втрачає свою привабливість. Тому в програму робочої зустрічі були включенні й питання логістики та інфраструктури. Серед масштабних проектів в цьому руслі — будівництво аеропорту, налагодження зручного транспортного сполучення та будівництво кемпінгових містечок.

Фото без описуЗважаючи на те, що Кам’янеччина багата водними ресурсами — нашою територією протікає Дністер, одна з найбільших річок України, — всі учасники зустрічі погодилися, що доцільним є будівництво на території району потужної станції водних атракціонів.

Дотичним до цього є питання розвитку каньйону — ще однієї кам’янецької туристичної цікавинки. Тож проект його розвитку теж був винесений на порядок денний робочої зустрічі.

Відкрити Кам’янеччину не лише для України та українців, а й для всього світу, вивести на якісно новий рівень туристичну галузь регіону та створити всі умови для того, аби наш край став ще привабливішим для українського та іноземного туриста  — ті стратегічні цілі, які виробили для себе учасники зустрічі. Умовою ж їх швидкого та успішного досягнення є консолідація зусиль влади, органів місцевого самоврядування  та громадськості.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора