ХМЕЛЬНИЦЬКА ОДА ПОСІЛА 2 МІСЦЕ В ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОМУ РЕЙТИНГУ З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ COVID-19

Дата: 16.06.2020 17:44

Фото без описуТаку інформацію озвучили сьогодні під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Від Хмельницької області участь у засіданні взяли голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, перший заступник голови адміністрації Роман Примуш та окремі керівники силових структур та структурних підрозділів ОДА.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив, що на виконання доручень Прем’єр-міністра України у період з 23 квітня по 5 червня 2020 року спеціальної робочою групою були здійсненні перевірки стану виконання обласними державними адміністраціями завдань Кабінету Міністрів України, рішень Уряду і доручень Прем’єр-міністра України. Дана перевірка відбувалася за двома напрямками: моніторинг виконання рішень Уряду (особливий режим в’їзду/виїзду до областей, обсервація, лікарні, заробітна плата, соціальний захист населення під час карантину) і моніторинг виконання доручень Прем’єр-міністра України (забезпечення моніторингу рішень прийнятих місцевими комісіями ТЕБ та НС, організація проведення дезінфекційних заходів, забезпечення належних можливостей тестування населення на захворювання COVID-19.

Фото без описуЗа результатами перевірки до трійки лідерів увійшли Луганська, Хмельницька та Харківська обласні державні адміністрації. Хмельниччина отримала 27 балів з 35 можливих.

“Перевірки показали, що стан виконання доручень Уряду та Прем’єр-міністра України обласними державними адміністраціями є різний. В нас є певні області аутсайдери. Тому я звертаюся до окремих голів облдержадміністрацій виправити цю ситуацію радикальним чином. За наслідками цієї перевірки плануємо зробити відповідні кроки, які будуть стосуватися роботи Держаудитслужби, і я впевнений, що після неї ми зможемо побудувати роботу Кабінету Міністрів України і обласних державних адміністрацій ефективно і досить структуровано”, – сказав Олексій Чернишов.

В свою чергу, голова адміністрації Дмитро Габінет подякував усім керівникам відповідних служб (ГУ НП, ГУ ДСНС в Хмельницькій області, Держпродспоживслужбі, ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр”), а також членам обласного, районних та міських штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, які від початку епідемії працюють в цілодобовому режимі, за досягненні показники. “Це наш спільний результат. І це не просто рейтинг. Ми наглядно бачимо, яка наразі ситуація з захворюваністю на COVID-19 в області порівняно з іншими регіонами. Сподіваюся, що надалі ми будемо працювати не гірше, а тільки на позитивний результат”, – зазначив голова адміністрації.